Oferty
Rynku
Komercyjnego
Baza lokali na sprzedaż i do wynajęcia - 53 528 ogłoszeń w całej Polsce

Rzeszów - lokal do kupienia, 1977200PLN 323m2

nowe lokale sprzedaż Rzeszów Drabinianka, parter, spełnia wymogi NFZ

1 977 200 zł323 m2
  • Typ transakcji: sprzedaż
  • Ogłoszeniodawca: biuro nieruchomości
  • Cena za m2: 6 121 zł/m2
Rata miesięczna:
8 238 PLN Rata miesięczna:
8 238 PLN
Opis:

NOWY BUDYNEK HANDLOWO – USŁUGOWY
WYSOKA JAKOŚĆ MATERIAŁÓW
LOKAL NA PARTERZE PRZYSTOSOWANY POD WYMOGI NFZ

W ofercie sprzedaży lokal użytkowy usytuowany na parterze w nowo wybudowanym budynku na Osiedlu Drabinianka, powierzchnia 323 m 2 plus udział w kotłowni 8.26 m.
Wysoki standard wykończenia powierzchnia główna 204.60 m 2 plus pokój socjalno – szatniowy, toalety dla pacjentów, personelu również przystosowane dla osób niepełnosprawnych, pokój biurowy.

Lokal idealnie nadaje się pod gabinety lekarskie, aptekę, sklep.

Budynek dwukondygnacyjny, wykończony, klatka schodowa wyłożona płytkami granitowymi, lokal w płytkach marmurowych, toalety w pełni wykończone z białym montażem, sufity podwieszane, ściany pomalowane, wszystkie media rozprowadzone, kaloryfery, ogrzewanie piec dwufunkcyjny, wszystkie pomieszczenia klimatyzowane, wentylacja grawitacyjna, dodatkowo instalacja internetowa, telefoniczna, TV. Każdy z lokali indywidualnie opomiarowany – niezależne liczniki na media.

Trzy niezależne wejścia do budynku, dwa wejścia główne jedno na klatkę schodową, winda z poziomu 0, elewacja, wysokość 3.30 m, przed budynkiem parking na 18 miejsc, zjazd bezpośrednio z drogi asfaltowej.

ZAPRASZAMY
WOKÓŁ NOWE OSIEDLA

BUDYNEK Z DUŻYM POTENCJAŁEM

Cena: 1 977 200 zł brutto .
cena obejmuje również udział w części wspólnej .

Osoba do kontaktu:

Krzysztof Ogonowski
35-064 Rzeszów, ul. Targowa 2a
tel: 17 ... ; kom. ...

Zamieszczone na naszej stronie internetowej ogłoszenia nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego a dane w nich zawarte mają charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela,

Kredyt hipoteczny , to skomplikowany produkt bankowy, więc jeżeli Państwo nie mieli dotychczas zbyt wiele do czynienia z kredytami i pożyczkami, to chętnie pomożemy w załatwieniu wszelkich formalności.
Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Bezpłatnie pomożemy wybrać najlepszą ofertę i doprowadzimy do szczęśliwej i korzystnej finalizacji.

Osoba do kontaktu:

Krzysztof Ogonowski
35-064 Rzeszów, ul. Targowa 2a
tel: 17 ... ; kom. ...

BROKER Nieruchomości
35-064 Rzeszów ul. Targowa 2 a
17 ... / kom ...
lokale sprzedaż rzeszów, Pośrednik Odpowiedzialny Licencja Nr 2115, lokale sprzedaż rzeszów i okolice, Zamieszczone na naszej stronie internetowej ogłoszenia nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego a dane w nich zawarte mają charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. lokale na sprzedaż rzeszów, Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela

Lokalizacja ogłoszenia przybliżona do miejscowości lub dzielnicy/osiedla
biuro nieruchomości
Nieruchomości BROKER
@