Oferty
Rynku
Komercyjnego
Baza lokali na sprzedaż i do wynajęcia - 33 739 ogłoszeń w całej Polsce

Nieruchomości: Sprzedaż

Rzeszów, Śródmieście woj. Podkarpackie

600 000 zł70 m2
  • Typ transakcji: sprzedaż
  • Ogłoszeniodawca: biuro nieruchomości
  • Cena za m2: 8 571 zł/m2

Lokal handlowo - usługowy w centrum Rzeszowa !!!

W ofercie sprzedaży lokal handlowo-usługowy o pow. 70 m2 znajdujący się na parterze kamienicy w ścisłym centrum Rzeszowa. Nieruchomość posiada wejście wprost z bardzo ruchliwego chodnika doprowadzającego do ul. 3 Maja. oraz drugie wejście od tyłu kamienicy z możliwością podjazdu samochodem. Wejście prowadzi obecnie przeszklonymi drzwiami ze szklaną witryną. Do lokalu przynależy jedno miejsce parkingowe na parkingu wewnętrznym.
Lokal składa się obecnie z sali usługowej. 2 pomieszczeń biurowych i zaplecza socjalnego z toaletą. Istnieje możliwość aranżacji powierzchni ściankami działowymi wedle własnych potrzeb. Czynsz ustalony przez spółdzielnię wynosi miesięcznie 850 zł zawiera się w nim ogrzewanie lokalu. opłata za wodę zimną. fundusz remontowy. wywóz śmieci.

Doskonała lokalizacja na sklep. placówkę finansową. placówkę banku. Bardzo duży przepływ pieszych. miejsce bardzo dobrze widoczne dla przechodniów.

Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą w biurze.

Cena 600 000 zł - do uzgodnienia

Osoba do kontaktu tel ... - Agent odpowiedzialny zawodowo: Agnieszka Chmiel nr lic.: 10820

Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

* Ostateczna marża zależy od historii kredytowej i wysokości wkładu własnego. Marża 0.38% obowiązuje dla kredytu z LTV do 30% połączonego z produktem inwestycyjnym „Plan Inwestycyjny Skuteczne Oszczędzanie” Szczegóły oferty dostępne są u konsultantów i doradców Klienta Getin Noble Bank.

Lokalizacja ogłoszenia przybliżona do miejscowości lub dzielnicy/osiedla
biuro nieruchomości
Biznes 2day Nieruchomości
@