Oferty
Rynku
Komercyjnego
Baza lokali na sprzedaż i do wynajęcia - 33 739 ogłoszeń w całej Polsce

Nieruchomości: Sprzedaż

Rzeszów, Staromieście woj. Podkarpackie

1 800 000 zł510 m2
  • Typ transakcji: sprzedaż
  • Ogłoszeniodawca: biuro nieruchomości
  • Cena za m2: 3 529 zł/m2

NIERUCHOMOŚĆ KOMERCYJNA
W ofercie sprzedaży nieruchomość zlokalizowana przy wyjeździe z Rzeszowa w stronę Warszawy zabudowana trzema budynkami.
Pierwszy to wolnostojący dom o pow. ok. 160 m2. Na parterze znajduje się salon z tarasem z zejściem do ogrodu. kuchnia z jadalnią i łazienka z WC. na piętrze są 4 pokoje (w tym jeden przejściowy). łazienka i WC.
W piwnicy są 3 pomieszczenia. Dom ogrzewany jest gazem (piec dwufunkcyjny. dom jest ocieplony). ściany w całym domu są wyszpachlowane. w pokojach na podłogach jest parkiet. a w kuchni. łazience. jadalni i piwnicy - płytki. Okna są plastikowe.
Drugi budynek (o charakterze biurowym) ma pow. 80 m2. składa się z 4 pokoi biurowych. kuchni. łazienki z WC i tarasu. Ogrzewany jest gazem. ocieplony. Znakomity na biuro.
Trzeci budynek to hala o pow. 260 m2. wysokość 4 m. składająca się z kilku pokoi. antresoli. zaplecza socjalnego i dużej powierzchni warsztatowej.
Działka ma łącznie ok. 10 a.
Cena za całość - 1 800 000 zł do negocjacji
Nieruchomość idealnie nadaje się na prowadzenie działalności usługowo-handlowej. na siedzibę firmy - zarówno ze względu na swoje położenie jak i charakter budynków.

Tel do kontaktu ... - Agent odpowiedzialny zawodowo: Agnieszka Chmiel nr lic.: 10820

Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

* Ostateczna marża zależy od historii kredytowej i wysokości wkładu własnego. Marża 0.38% obowiązuje dla kredytu z LTV do 30% połączonego z produktem inwestycyjnym „Plan Inwestycyjny Skuteczne Oszczędzanie” Szczegóły oferty dostępne są u konsultantów i doradców Klienta Getin Noble Bank.

Lokalizacja ogłoszenia przybliżona do miejscowości lub dzielnicy/osiedla
biuro nieruchomości
Biznes 2day Nieruchomości
@