Oferty
Rynku
Komercyjnego
Baza lokali na sprzedaż i do wynajęcia - 28 448 ogłoszeń w całej Polsce

Lokal na sprzedaż Rzeszów Ks. Feliksa Dymnickiego

Rzeszów, Ks. Feliksa Dymnickiego

1 950 000 zł313 m2
  • Typ transakcji: sprzedaż
  • Ogłoszeniodawca: biuro nieruchomości
  • Cena za m2: 6 230 zł/m2
  • Rok budowy: 1999

Nieruchomość położona w strefie centralnej miasta. Bezpośrednie sąsiedztwo stanowią zabudowania handlowo-usługowe, budynki sakralne, muzeum, hotele oraz rynek-starówka, deptak ul. 3-go Maja.   Otaczające ulice stanowią drogi gminne oraz ciągi piesze.  Budynek w zabudowie szeregowej narożny, wykonany w technologi tradycyjnej (pustak ceramiczny) użytkowym poddaszem i częściowo podpiwniczony. Na parterze, piętrze i poddaszu znajdują się odrębne lokale i prowadzona jest działalność usługowo-handlowa. W piwnicy znajduje się magazyn oraz kotłownia.

Główne atuty nieruchomości: • prestiżowa lokalizacja • bliskość komunikacji miejskiej Przynależności: • balkon • piwnica Tuż przy budynku znajduje się strzeżony parking. Nieruchomość ze względu na lokalizację idealnie nadaje się pod siedzibę firmy, usługi gastronomiczne, hotelowe oraz inne usługi, a także pod inwestycję. Oczywiście to tylko kilka głównych aspektów tego obiektu, aby dowiedzieć się więcej zapraszamy do kontaktu. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Opaliński Nieruchomości lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Pomimo iż Doradcy Opaliński Nieruchomości przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny."
Lokalizacja ogłoszenia podana przez ogłoszeniodawcę
biuro nieruchomości
Opaliński Nieruchomości
@