Oferty
Rynku
Komercyjnego
Baza lokali na sprzedaż i do wynajęcia - 31 351 ogłoszeń w całej Polsce

Lokal biurowy w na osiedlu mieszkaniowym, Rzeszów, Baranówka

pow. Rzeszów

1 700 zł90 m2
  • Typ transakcji: wynajem
  • Ogłoszeniodawca: biuro nieruchomości
  • Cena za m2: 19 zł/m2

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni około 90m, zlokalizowany w Rzeszowie, na osiedlu Baranówka, przy jednej z głównych ulic przebiegających przez osiedle. Lokal znajduje się na parterze budynku, posiada wejście z ulicy i możliwość zamontowania reklamy na budynku lub na posesji. Lokal składa się z 3 pokoi, plus pomieszczenie socjalne z toaletą. Lokal wykończony i umeblowany, gotowy do rozpoczęcia działalności. Ściany szpachlowane, na podłogach i w pomieszczeniu socjalnym na ścianach płytki, zamontowane oświetlenie, okna pcv, rozprowadzone instalacje, ogrzewanie. Przed budynkiem kilka miejsc parkingowych, plus w otoczeniu bardzo duża ilość ogólnodostępnych miejsc parkingowych.

Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu Biedronka, sklepy, bloki mieszkalne. Duży ruch pieszych i samochodów, dobra ekspozycja budynku.

Istnieje możliwość wynajęcia mniejszej powierzchni.


Cena najmu: 1700zł netto za 1 m-c + media.

Oferta nr: 237LT

Więcej informacji: tel. ...

Biuro sprzedaży AGENT NIERUCHOMOŚCI
www.agent-nieruchomosci.com

Treści zawarte w niniejszym ogłoszeniu mają charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela. Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Lokalizacja ogłoszenia podana przez ogłoszeniodawcę
biuro nieruchomości
AGENT NIERUCHOMOŚCI
@